O firmie

Rekuperacja i klimatyzacja, chłodnictwo Warszawa - Dom Sklep Mieszkanie Biuro
Firma Klima-t Jan Szlaszyński powstała w 2007 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Jesteśmy w branży nieprzerwanie od 1993 roku. Nasza  działalność stawia sobie za cel zadowolenie klienta, a co za tym idzie kompleksową obsługę w zakresie projektu, montażu instalacji klimatyzacji i wentylacji, pomiarów wydajności, poziomu hałasu oraz profesjonalnego serwisu i konserwacji urządzeń. Ponadto świadczymy usługi w zakresie chłodnictwa

W swojej ofercie Klima-t posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: klimatyzacja FUJI Electric, FUJITSU, DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, HAIER, GREE. Oferowane przez nas klimatyzatory, są niezawodne i najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja-do 5 lat. Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty producenta, co jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do skorzystania z oferty Klima-t

Zapraszamy do współpracy w zakresie rekuperacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz związanego z nimi serwisu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące klimatyzacji, chłodnictwa oraz rekuperacji.

Firma Rekuperacja i klimatyzacja, chłodnictwo Warszawa specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu obiektów w systemy klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Świadczymy usługi także w zakresie chłodnictwa.

Posiadamy Certyfikaty Bezpieczeństwa Osobowego w zakresie do tajne, co powala nam na wykonywanie prac w miejscach będących pod specjalnym nadzorem, takich jak obiekty wojskowe, kancelarie tajne, serwerownie itp. Służymy Państwu naszym doświadczeniem w tych branżach.

Oferujemy urządzenia wiodących marek:

Świadczymy profesjonalne wykonawstwo oraz najlepsze ceny.
Na nasze usługi udzielamy do 5 lat gwarancji!

Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY INSTALATORÓW.

Zapewnimy odpowiedni Klima-T rekuperacja i klimatyzacja, chłodnictwo Warszawa w Twoim domu, mieszkaniu, biurze i sklepie.

Adres firmy:
KLIMA-T
05-110 Jabłonna
Rajszew ul. Rajska 8

Telefon:
+48 663 30 30 30
+48 501 98 02 47
(22) 782 52 80

NIP:118-029-44-68

Do góry